Ľubovňa v pohybe

Hokejbal

Chcel by si si „zamastiť“ poriadny streetový hokej? Tak teraz máš jedinečnú šancu zúčastniť sa hokejbalového turnaja. Zober partiu a poďte sa zahrať na Hossu, Bondru či Cháru. Aj oni totiž začínali svoje veľké kariéry za bytovkou na asfaltovom ihrisku s loptičkou na hokejke.
 
Turnaj je určený pre širokú verejnosť mládeže 4., 5. a 6. ročníkov ZŠ (2010-2013) bez ohľadu na to, či hrávaš hokejbal aktívne, alebo si v tomto športe nováčikom a rád by si sa prišiel zabaviť. Každý jeden zúčastnený si okrem skvelých zážitkov so sebou odnesie aj cenný kov. Navyše, pre celkového víťaza turnaja je pripravený krásny pohár. Štartovné na turnaj je bezplatné a taktiež aj občerstvenie (vody, ovocie, maškrty). Popri hokejbalovom turnaji budú v sídliskovom areáli spustené aj ďalšie zaujímavé atrakcie pre deti a mládež, do ktorých sa môžu zapojiť jednotliví účastníci.
 
Maximálny počet družstiev na hokejbalový turnaj je 10, tak teda neváhaj, aby si sa stihol s kamošmi prihlásiť. Stačí, ak ti s tým pomôže nejaký dospelák, ktorý tvoje družstvo prihlási najneskôr do 1.6.2023 a zabezpečí všetky náležitosti do začiatku turnaja.
 
Viac info o turnaji SEM

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na t.č.: +421 911 173 534 alebo prostredníctvom e-mailu: info@lubovnianskirytieri.sk

Dokumenty